Canlı Destek

Limanbet Canlı Destek

Limanbet sitesinin müşteri hizmetlerine anında ulaşmak istiyor iseniz, Limanbet canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Canlı destek bölümünden Türkçede seçeneğinde ve canlı destek bölümünden, 7 / 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet almanız mümkündür.

Limanbet Canlı Destek İle Görüşme Şartları

Bu sitenin canlı destek hattı, sadece Limanbet üyelerine hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir. Ziyaretçilerin, siteyi inceleyenlerin ya da incelemek isteyenlerin canlı destek hattı ile görüşmesi mümkün değildir. Daha hızlı daha kaliteli daha kısa süreli ve anlayışlı işlem verilmesi amacıyla, bu yönde bir uygulamanın gündeme getirildiği dikkat çekmektedir.

Limanbet Canlı Destek İle Nasıl Görüşürüm?

Bu sitenin canlı destek hattı ile görüşebilmemiz için, kullanabileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Önce Limanbet giriş işlemini yapıp ana ekranı görmelisiniz. Limanbet canlı destek ile görüşebilmeniz için, sayfanın sağ alt köşesindeki yeşil renkli buton üzerinden seçim işlemini yapmalısınız. Bağlantı penceresinin açıldığını göreceksiniz. Diğer seçenek ise, kayıt ol butonunun hemen yanında bulunan soru işareti simgesi üzerinden hareket etmeniz ve destek ile iletişime geçiniz şeklindeki yazı üzerinden seçim işlemini gerçekleştirmeniz olacaktır. Açılmış bağlantı penceresinden baktığınızda, kendinizi tanıtın şeklinde doldurulması gereken zorunlu 1 bölümün olduğunu göreceksiniz. Bu alana adınızı ve elektronik posta adresini yazmalısınız ya da bunun haricinde, Facebook ile oturum açın Google ile oturum açın seçeneğini de kullanmanız mümkündür. Hemen alt kısımda bulunan mesaj bölümüne, Türkçe karakterler ile yani Türkçe dil seçeneği ile mesajı yazacaksınız. En altta bulunan yeşil renkli sohbete başla butonuna basacaksınız.

Limanbet Canlı Destek Departmanları

Limanbet canlı destek uygulamasında, canlı yardım servisinde departman ayrımı yoktur. Konu ayrımı bulunmamaktadır. Doğrudan mesaj yazılır. Doğrudan 30 saniye gibi kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme başlatılır. Bazı sitelerde gördüğünüz finansal işlemler, üyelik işlemleri promosyon işlemleri, teknik yardım ayrımları yapılmamıştır. Müşteri hizmetleri temsilcisi karşınıza çıkacak, her türlü konuda, sizlere gereken desteği sağlayacaktır. Deneyimli personeller uzman personeller, bahisler üzerinde ya da teknik yardım taleplerinde, oyunlar üzerinde ya da finansal işlemlerde, kullanım koşullarında, kısaca Limanbet sitesinde gördüğünüz her alanda sizlere yardımcı olacaktır.