Limanbet Giriş Adresi Telefonla Öğrenilir mi

Türkiye’nin popüler yabancı bahis siteleri arasında yer alan limanbet markası bilindiği üzere, Türkiye’de hizmet vermek amacı ile adres değişikliğine gitmek zorunda kalmaktadır. Elinde olmayan nedenlerden dolayı hakkında verilen kapatılma kararı ile birlikte, yeni giriş adresi uygulaması yalnızca Türkiye’de geçerli olacak şekilde gündeme gelmektedir. Bu yönde bir belirlemenin yapılması ve yeni giriş adresine ulaşılması konusunda limanbet giriş adresi telefonla öğrenilir mi? Şeklinde bir sorunun karşılığını araştırıldığı görülmektedir. Müşteri hizmetleri üzerinden giriş adresini öğrenme imkanınızın olduğunu bilmelisiniz.

Limanbet Giriş Adresi Cep Telefonu İle Öğrenilir mi?

Limanbet bilindiği üzere, mobil olarak da hizmet veren bir sitedir. Mobil uygulama ile siteye, sitenin müşteri hizmetlerine yani cep telefonu ile limanbet sitesinin müşteri hizmetlerine, elektronik posta aracılığı ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Dolayısı ile cep telefonlarından elektronik posta servisine gelmek suretiyle, limanbet sitesinin müşteri destek bölümüne bir elektronik posta gönderebilir, yeni giriş adresi mobil olarak talep edebilirsiniz. Tarafınıza derhal yeni giriş adresi iletilecektir.

Limanbet Giriş Adresi Telefonla Kısa Mesaj Şeklinde Öğrenilir mi?

Kısa mesaj uygulaması limanbet sitesinin müşteri hizmetleri anlayışında, tek taraflı bir uygulamayı meydana getirmektedir. Sadece müşteri hizmetlerinin kullandığı bir sistemi işaret etmektedir. Site kaynaklı duyuruların yapılması anlamına geldiği görülecektir. Elbette yeni bir giriş adresi belirlendiğinde, sistem içerisinde kalmayı tercih eden kullanıcılara, SMS ile yeni giriş adresi duyurulmaktadır. Ancak üyeler tarafından site yönetimine kısa mesaj gönderilmesi ve adresin talep edilmesi şeklinde bir uygulama yoktur.

Limanbet Giriş Adresi Hangi Kaynaktan Telefon İle Öğrenilir?

Limanbet giriş adresi telefonla öğrenilir mi? Site içeriğinde irtibat telefon numarası şeklinde bir paylaşımın yapılmadığı görülmektedir. Dolayısı ile doğrudan sabit bir hat ya da cep telefonu üzerinden, telefon açmak suretiyle yeni giriş adresi öğrenmeniz şeklinde bir uygulama yoktur. Telefon ile öğrenim şekli sadece site yönetimi tarafından cep telefon numaralarına gönderilecek olan kısa mesaj uygulamasıdır. Bunun haricinde yapılması gereken ya da yapılacak herhangi bir işlem yoktur. Yani telefon ile arama suretiyle yeni giriş adresinin öğrenilmesi şeklinde bir uygulama karşınıza çıkmayacaktır. Ne yapabilirsiniz? Böyle bir durumda yapabileceğiniz işlem, sosyal medya hesaplarını takip etmek, sitelerimizi takip etmek, paylaşımlarınızı okumak ya da sitenin müşteri hizmetlerine doğrudan kısa mesaj göndermek olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*