Limanbet Günlük Havale Limiti Ne Kadardır

Limanbet sitesi finansal hareketlerde belirlenmiş limitler dahilinde hareket etmektedir. Ayrıca farklı sistemleri kullanıma açmıştır. Türkiye’deki kullanıcıların kişisel banka hesapları ile Türkiye’de bulunan bankalardaki hesapları ile hareket etme şansı da bulunmaktadır. Elbette havale işlemlerinde de belirlenmiş kurallar vardır. Bu kurallarından bir tanesini de, limanbet günlük havale limiti ne kadardır? Sorusunun karşılığı meydana getirmektedir. Havale yöntemi ile para yatırabilirsiniz, havale yöntemi ile para çekebilirsiniz ancak, hem para yatırma işleminde, hem de para çekme işleminde belirlenmiş günlük limitlere uygun hareket etmeniz sizlerden istenecektir.

Limanbet Günlük Havale Yatırım Miktarı

Limanbet sitesindeki hesaplarınıza, kişisel banka hesaplarından para yatırma işlemini yapmak istiyor iseniz, limanbet günlük havale yatırım miktarı doğrultusunda talimat vermeniz gerektiğini hiçbir zaman unutmamalısınız. Banka havalesi yöntemi ile gün içerisinde en az 100 Türk Lirası değerinde yatırım yapmanız gerekmektedir. Banka havalesi yöntemi ile gün içerisinde limanbet sitesi hesaplarınıza en fazla 100.000 Türk lirası değerinde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Limitlerin değiştirilmesi söz konusu olmayacaktır.

Limanbet Günlük Havale İle Çekim Miktarı

Elbette yatırım miktarlarında, havale yönteminde gün içerisinde kullanabileceğiniz limanbet günlük havale ile çekim miktarı anlayışı da bulunmaktadır. Havale yöntemi ile kazandığımız paralar hakkında para çekme talimatı verecek iseniz, en az 100 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı vermeniz gerekecektir. Yine havale yöntemi ile yüksek miktarda para çekme talimatı verecek iseniz yani para kazanmış iseniz, kullanabileceğiniz miktar maksimum 20.000 Türk Lirası olacaktır. 20.000 Türk Lirası üzerinden kazanılan paralar doğal olarak, 24 saat işlem süresinden sonra yeniden verilecek para çekme talimatı ile alınacaktır.

Limanbet Günlük Havale Limitleri Değişiyor mu?

Limanbet günlük havale limiti ne kadardır? Yatırım işlemleri minimum ve maksimum miktarları, para çekme işlemleri minimum maksimum miktarları yazının ilk bölümünde anlatılmıştır. Peki, limanbet günlük havale limitleri değişiyor mu? Bu konuda finansal departman tarafından farklı bir uygulama gündeme gelmemektedir. Küçük miktarda yatırım yapıp siteyi değerlendiren, yüksek miktarda yatırım yapıp siteyi değerlendiren kullanıcılar arasında, parasal değerler, finansal hareketler yönünde herhangi bir fark bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*