Limanbet Hesap Dondurma Şikayetleri

Limanbet sitesini kullanmanın temel kuralı, 18 yaşında ya da üzerinde olmak, kendine ait bir tane hesap açmak, açılan hesaba para transfer etmek ve site hizmetlerini almaktır. Açılan hesapların doğruluğunu ortaya çıkarmak amacı ile limanbet müşteri hizmetleri tarafından hesap doğrulama işlemi yapılabilmektedir. Bu işleme kullanıcı olan şahıslar katılım sağlamaz ise, hesap dondurma işleminin gündeme gelme ihtimali bulunacaktır. Elbette bu ihtimalin uygulanması ile birlikte, limanbet hesap dondurma şikayetleri de kendini göstermektedir.

Limanbet Neden Hesap Donduruyor?

Hesap dondurma işlemlerinin gerekçelerini anlamanız gerekecektir. Limanbet neden hesap donduruyor? Sitenin amacı, üye olmuş herkese şeffaf ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Herkesin 18 yaşında ya da üzerinde olmasını istemektedir. Herkesin sadece bir tane hesap açmasını istemektedir. Oyun masalarında tek bir hesap ile yer alması, bahis ve oyun kuralları dahilinde hareket edilmesi talep edilmektedir. Üye haklarına saygı gösterilmesi düşünülmektedir.

Hile anlayışı ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Üyelerin finansal varlıkları koruma altına alınmaktadır. Herkesin kendine ait hesapları kullanması talep edilmektedir. Tüm bunların gerçeği dönüştürülmesi için, hesap inceleme işlemi yapılmakta, katılım sağlamayan kullanıcıların hesabı, katılım sağlayana kadar dondurulmaktadır.

Limanbet Hesap Dondurma Nasıl İptal Edilir?

Elbette bir bildirim aldığınızda, yapılması muhtemel hesap dondurma işlemini iptal edebilirsiniz. Limanbet hesap dondurma nasıl iptal edilir? Çok basit bir şekilde sadece müşteri hizmetleri tarafından sizlere iletilen konu içerisinde bulunan belgeleri hazırlayıp, göndermeniz yeterlidir. Bir defa belge göndermeniz ile birlikte, hesap dondurma işlemi iptal olur ve pasif duruma getirilmiş bir hesabınız bulunuyor ise, yeniden aktif duruma getirilir.

Limanbet Hesap Dondurmada Ödeme Yapmıyor

Limanbet hesap dondurma şikayetleri içerisinde kasıtlı olarak gündeme getirilen ve gerçek dışı olan ifadelerden bir tanesi, limanbet hesap dondurmada ödeme yapmıyor ifadesidir. Elbette böyle bir işlem yoktur. Hesap dondurma işlemi yapılır ise, kullanıcı belge göndermez ise, bu durumda alacağı olan paraların tamamı üyelere kuruşu kuruşuna ödenir. Farklı bir uygulamanın gündeme gelmesi söz konusu değildir. Yatırdığınız para, kurallar dahilinde kazandığınız para, çevrim işlemini kurallar dahilinde yaptığınız, nakit şekle dönüştürdüğünüz promosyonlar tarafınıza ödenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*