Limanbet Kullanıcı Hesap İncelemesi

Bütün sitelerde olduğu gibi, limanbet sitesinde de kullanıcı hesaplarının gerçek olduğunun ortaya çıkarılması amacıyla yapılan işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler limanbet kullanıcı hesap incelemesi olarak tanımlanmıştır. Hesap açan şahısların kimliklerini ortaya çıkarmak ve diğer prosedürleri görmek amacıyla yapılan bir uygulama olduğu bilinmektedir.

Limanbet Neden Hesap İncelemesi Yapıyor?

Sitenin hesap inceleme yapma gerekçeleri aslında ortadadır. Mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde, bu gerekçeleri sizlerde anlayacaksınız. Her üyenin sadece bir tane hesap ile hizmetleri alması istenmektedir. Diğer üye haklarına saygısızlık yapılmaması, bahis ve oyunlarda haksız kazanç elde edilmemesi istenmektedir. 18 yaşında ya da üzerinde olan şahısların siteyi kullanması talep edilmektedir. Şeffaf oyun masaları, güvenli oyun masaları anlayışı gerçeğe dönüştürülmek istenmektedir. Çalıntı kartlar ya da hesaplar ile para yatırılmasının, çalındı kartlar ya da hesaplar ile para çekme işleminin yapılmasının önüne geçmek istenmektedir. Bu yüzden hesap inceleme işlemi gündeme gelir.

Limanbet Sitesi Nasıl Hesap İncelemesi Yapıyor?

Hesap inceleme işleminin temelinde, açılan hesapların doğrulanması anlayışı bulunmaktadır. Üyelerden belge talep edilecektir. İspatlayıcı nitelikteki belgeler ile üyeler muhatap olacaktır. Kimlik belgesi, fatura, ikametgah belgesi, banka dekontu gibi bir belgenin istenmesi söz konusu olabilir. Amaç yukarıda belirlenmiştir. Gerçek kişiliklerin gerçek hesapları, gerçek isim, soy isim ve gerçek adres bilgileri ile siteyi kullandığını anlamaya çalışmaktadır. Hesap inceleme işlemine katılım sağlanması tavsiye edilecektir. Katılım sağlanmaması durumunda, aşağıda belirtilen yaptırımların gündeme gelme ihtimali bulunmaktadır.

Limanbet Sitesi Hesap İncelemesine Katılmaz İsem Ne olur?

Limanbet hesap incelemesi her üyenin en az 1 defa karşılaşacağı uygulamalardan bir tanesidir. Bu yönde bir bildirim almış iseniz, sizlere tavsiye edeceğimiz uygulama, limanbet avantajlarından yararlanıp, para kazanma şansını elde etmek için ya da sürdürmek için uygulamalara katılım sağlamanız olacaktır. Sadece 1 defa belge göndermeniz yeterli olacaktır. Belge güvenliği açısından tereddüt duymayın. Eğer hesap inceleme işlemini yapmaz iseniz, hesap askıya alma işlemi ile hesap dondurma işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Katılım sağlamak konusunda kesin karar verir iseniz, son aşama olarak sizlerin karşısına limanbet üyelik iptal işleminin çıkma ihtimalinin bulunduğunu bilmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*