Limanbet Para Çekme Çeşitleri

Limanbet sitesinde yer aldığınız, para yatırdığınız ve para kazandığınız müddetçe, limanbet para çekme çeşitleri ile kazandığınız bu paraları, güvenli hızlı ve komisyonsuz bir şekilde geri alabilirsiniz. Site para çekme işlemlerinde kullanıcıların karşısına, kişisel banka hesaplarını, sahibi oldukları elektronik sistemleri çıkarmaktadır. 4 yöntem üzerinden hizmet verildiği görülmektedir.

Limanbet Para Çekme Seçenekleri

Limanbet sitesinde kazandığınız paraları geri alma konusunda, vereceğiniz talimatlarda; Neteller yöntemini tercih edebilirsiniz, ecopayz yöntemini tercih edebilirsiniz, TL nakit yöntemini tercih edebilirsiniz, banka havalesi veya EFT yöntemini tercih edebilirsiniz. 4 yöntemden herhangi bir tanesini tercih etmeniz durumunda, günlük minimum ve maksimum para çekme miktarlarına da dikkat etmeniz gerekecektir.

Limanbet Para Çekme Limitleri

Limanbet sitesinde para çekme işlemleri konusunda talimat vermeyi düşünüyor iseniz, yukarıda bahsedilmiş 4 yöntem için belirlenmiş ortak minimum limit ve maksimum limit doğrultusunda talimat vermelisiniz. Bu yöntemlerin herhangi bir tanesi ile limanbet sitesinden çekebileceğiniz minimum para miktarı 100 Türk Lirası olacaktır. Daha altında bahis ve oyunlardan kazanç elde etmiş olabilirsiniz. Ancak, daha düşük miktarlarda kazanç elde etmeniz durumunda, 100 Türk Lirası seviyesini yakalamalısınız. Site içerisinden 24 saatlik süre içerisinde çekebileceğiniz maksimum miktarın ise, 10 bin Türk Lirası olduğu görülmektedir. 10.000 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı verdikten 24 saat sonra, tekrar 10.000 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı verebilirsiniz.

Limanbet Para Çekme İşlemlerinde Komisyon Alıyor mu?

Limanbet para çekme çeşitleri konusunda tercihte bulunan üyelerden, herhangi bir şekilde komisyon almamaktadır. Kazandığınız paranın 100 Türk Lirası olması, kazandığınız paranın 10.000 Türk Lirası olması, 50.000 ya da 100.000 Türk lirası olması önemli değildir. Para çekme talimatını 24 saatlik süre içerisinde ne kadar verebileceğiniz yukarıda açıklanmıştır. Bu talimatlar kapsamında vereceğiniz para çekme işleminde hiçbir şekilde kesinti yapılmaz. Küçük miktarda para çekme işleminin yapılması ya da yüksek miktarda para çekmek işleminin yapılması arasında herhangi bir fark yoktur. Hiçbirinden hiçbir şekilde komisyon alınmadığı görülecektir. Ayrıca, üyeler kendi adına ait hesapları kendi soy isimlerine ait hesapları kullandığı müddetçe, ilk para çekme işlemi hariç olmak üzere hiçbir şekilde belge göndermek zorunda kalmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*