Para Yatırma

Limanbet Para Yatırma

İddaa oyunlarında yüksek miktarda para kazanma şansını elde etmek, şeffaf oyun masalarında yüksek miktarda para kazanma şansını elde etmek için, Limanbet sitesine, Limanbet para yatırma yöntemleri ile transfer işlemini yapmalısınız. Doğal olarak bu sitede bütün bahis seçenekleri ve bütün oyun seçenekleri, gerçek para ile oynanmaktadır ve para kazanma şansı kullanıcılara aktarılmaktadır.

Limanbet Para Yatırma Yöntemleri

Para yatırma yöntemleri üzerinde bir açıklama yapmadan önce, bankacılık sistemleri ile çalışacak şahıslar için, bir bilgi verilmesi gerekmektedir. Bankacılık sistemleri ile Limanbet sitesi hesaplarına para transfer etmeden önce, her işlemden önce, tavsiye edeceğimiz uygulama, canlı destek hattı ile görüşmeniz, müşteri hizmetleri temsilcisinden, IBAN numaralarını öğrenmeniz olacaktır. Daha hızlı, daha güvenli işlem yapabilmeniz için, buna dikkat etmelisiniz. Kullanabilir yöntemler; Banka havalesi ile para yatırma, cep bank ile para yatırma, EFT ile para yatırma ve ecopayz  ile para yatırma olarak belirlenmiştir. Sistemlerin çalışmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Maksimum gerçekleşme süresi 30 dakika civarındadır.

Limanbet Para Yatırma Miktarları

Elbette yatıracağınız paralarda, dikkat edeceğiniz en düşük ve en yüksek miktar anlayışı da geçerlidir. Limanbet para yatırma işlemlerinde şu miktarlara dikkat etmelisiniz. Banka havalesi yöntemi ile en az 50 Türk lirası yatırabilir, en fazla 10000 Türk Lirası yatırabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile en az 20 Türk Lirası yatırabilir en fazla 1.000 Türk Lirası yatırabilirsiniz. Ecopayz yöntemi ile en az 30 Türk Lirası yatırabilir en fazla 10000 Türk Lirası yatırabilirsiniz.  Limitlerin altında, bu limitlerin üstünde vereceğiniz talimatların gerçekleşmediğini göreceksiniz.

Limanbet Para Yatırmada Komisyon Alıyor mu?

Limanbet para yatırma işleminde havale EFT ve benzeri sistemlerde, yatırılan paralar üzerinden kesinti yapmaz ya da sorunun cevabı olacak şekilde, komisyon almaz. EFT ile çıkan para havale ile çıkan para Limanbet sitesindeki hesaba eksik geçmiş olabilir. Bunun nedeni açıktır. Bankadan çıkan para üzerinden havale ya da EFT masrafı işlem komisyonu alınmıştır. Kalan miktar banka tarafından Limanbet sitesi hesaplarına aktarılmıştır. Bunun sizin ile bir ilgisi yoktur. Bunun Limanbet sitesi ile Limanbet sitesinin finansal departmanı ile herhangi bir ilgisi yoktur.