Şikayet

Limanbet Şikayet

Limanbet sitesinin müşteri hizmetlerine bir sorun bildirmek istiyor iseniz, Limanbet şikayet şeklinde bir paylaşımı dile getirip karşılaştığınız problemin, hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını düşünüyor iseniz, elbette ki müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.  Limanbet sitesini nasıl kullandığınızın yani yüksek ya da düşük maddi varlıklar ile kullandığınız herhangi bir önemi yoktur. Ne kadar sık işlem yaptığınızın herhangi bir önemi yoktur. Her üye için aynı standartlarda hizmet verildiği, müşteri hizmetlerinin tüm şikayet konularını aldığı, dinlediği, değerlendirdiği görülebilmektedir.

Limanbet Şikayetleri Nereye İletilir?

Bildirim yapacağınız bölümler, müşteri hizmetleri, elektronik posta adresleri ve canlı destek hattı olacaktır. Elektronik posta servisi anlayışına baktığınızda, tek bir adres üzerinden hizmet verildiğini [email protected]  elektronik posta adresi üzerinden hizmet verildiğini göreceksiniz. Canlı destek hattı klasik bir uygulamadır. Ana ekran üzerinden görüşme gerçekleştirilmesi, şikayet konusunun yazarak sohbet özelliğinde gündeme getirilip, çözüm talep edilmesi mümkündür.

Limanbet Şikayetler İle İlgilenir mi?

Her üye için eşit hizmet anlayışı geçerlidir. Limanbet şikayet şeklinde bir bildirimin, hangi üye tarafından yapıldığının hiçbir önemi yoktur. Ayrıca, üye tarafından yapılan hatalı işlemler ya da site tarafından yapılan hatalı işlemler şeklinde de herhangi bir ayrım yapılmamıştır. Çekinmeden hemen müşteri hizmetleri ile görüşmeli ve şikayet konusunu gündeme getirmelisiniz. Öncelik üyenin bildiriminin incelenmesi, üye olan şahısların dinlenmesi, sorunun anlaşılmasıdır. Bundan sonra geri dönüş yapılıp, şikayet konusu ne olur ise olsun, ortadan kaldırılmaktadır.

Limanbet Şikayetlere Geri Dönüş Süresi

Limanbet şikayet şeklinde bir bildirim iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetleri hızlı bir şekilde tepki vermektedir. Elektronik posta üzerinden yapacağınız şikayet bildirimlerine, en fazla 60 dakika içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Canlı destek hattı ile başlatacağınız görüşme inceleme gerektirmiyor ise, sizlere çözüm üretecek sürede sonuçlanacaktır. Eğer canlı destek hattı ya da elektronik posta servisi sizlere ilettiğiniz şikayet konusu hakkında, yazılı olarak dönüş yapılacak ise, görsel olarak dönüş yapılacak ise, önceden bir elektronik posta gönderilecek, inceleme işleminin devam ettiği bildirilecektir. Bu kapsamda sizlerden maksimum 24 saatlik işlem süresi talep edilecektir. 24 saatlik işlem süresi dolmadan, geri dönüş sağlandığı tarafınızca görülecektir.